shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Wedstrijden 2de provinciale A

FC AnadolVSA.C. Tervant
03 Sep 2017 - 15:00Anadol

Twitter @AC_Tervant

  • Eksel FC - AC Tervant 2 - 0 Wordt moeilijk zondag om 19h00 95 days ago

Achterste rij van links naar rechts:

Laenen Glenn, Saenen Tibo, Lekens Steven, Perceval Jari, Sirfouq Mohcine, Dehertog Simon, Janssens Ward, Ozturk Mehmed, Vangeel Kenneth, Thoelen Wout

Middelste rij van links naar rechts:

Mechelmans Dirk (afg.), Demirsatan Emre, De Matteis Xander, Billiau Yves, Vanhoudt Patrick (T4), Grasso Gianni (T2), Ghys Bert (T1), Lijnen Hans (T3), Benetti Sam, Veestraeten Gillian, Cirpan Alper, Swerts Lennert

Onderste rij van links naar rechts:

Imzri Ayoub, Claes Stefaan, Tetaert Sebastiaan, Mullens Mattijs, Koleci Viktor, Vandensteen Niels, Deelkens Dylan, Piens Joeri, Doumkos Thomas, Imzri Ilyaas, Mignolet Tom

Ontbreken op de foto:

Righi Ricardo, Bagci Ferhat, Cuyvers Roy, Köseer Mustafa, Sirfouq Walid, Vanhoudt Niels, Yildiz Sefa, Sevil Ramazan, Saenen Rik (verzorger), Van Hoovels Willy (afgevaardigde), Deelkens Guy (voorzitter)

Hoofdsponsors

Rangschikking 2e provinciale A

Team WD LPTS
1 A.C. Tervant 0 0 0 0
2 Achel VV 0 0 0 0
3 FC Anadol 0 0 0 0
4 FC Eksel 0 0 0 0
5 Fl. Paal 0 0 0 0
6 K. St. Elen 0 0 0 0
7 K.F.C. Hamont 99 0 0 0 0
8 K.S.K. Meeuwen 0 0 0 0
9 Lindelhoeven VV 0 0 0 0
10 Lutlommel VV 0 0 0 0
11 N. Gruitrode 0 0 0 0
12 Opitter FC 0 0 0 0
13 R.C. Reppel 0 0 0 0
14 Sp. Grote Heide 0 0 0 0
15 Stal Sport 0 0 0 0
16 Turkse FC 0 0 0 0

Kalender eerste elftal

October 2017

01 Sun - 15:00
Lutlommel VVVSA.C. Tervant

September 2017

23 Sat - 19:30
A.C. TervantVSN. Gruitrode
16 Sat - 19:30
Stal SportVSA.C. Tervant
09 Sat - 19:30
A.C. TervantVSTurkse FC
03 Sun - 15:00
FC AnadolVSA.C. Tervant

Alle wedstrijden van 2de provinciale A

September 2017

02 Sat - 19:30
Achel VVVSFC Eksel
02 Sat - 19:30
KSK MeeuwenVSRC Reppel
02 Sat - 19:30
Stal SportVSN. Gruitrode
03 Sun - 15:00
Opitter FCVSKFC Hamont
03 Sun - 15:00
K St. ElenVSSp. Grote Heide
03 Sun - 15:00
FC AnadolVSA.C. Tervant
03 Sun - 15:00
Fl. PaalVSLindelhoeven
03 Sun - 15:00
Turkse FCVSLutlommel VV

Gallery